HOVERBOARD Smart balance - shume lir

Shitet nga: nard 14 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR   179 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
HOVERBOARD RROTA Kompani e specializuar per shitje te produkteve hoverboard smart balanace wheel - self balance scooter Me pakice dhe shumice.

GJENDEMI ne grand store KATI I TRETE - Veternik Prishitne. Kemi modele te ndryshme dhe shumllojshmeri ngjyra, po ashtu bejm servisimin e te gjitha modeleve hoverboard

**************************************
** per shumic kontakto ne tel **
*****************************************

Hoverboard

6.5 inch normal - 145

6.5 inch Model me Bluetooth SHIH FOTO Qmimi 160 euro

6.5 inch me blututh led drita dhe qels 170 euro

6.5 inch pa blututh gold chrome metalic dhe silver 160 euro

8 inch - LAMBORGHINI - 190

10 inch - 200 euro

Transporti gratis ne krejt kosoven - pagesa pasi ta pranoni produktin

Per porosi tel
+377 45 204 208

Na gjeni ne:
facebook:
https://www.facebook.com/hoverboardgrandstore/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim