Karrika dhe banka per kurse shkolla etj

Shitet nga: Ardian 28 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten karrika dhe banka per kurse, shkolla etj. jane shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mire.

Cmimet:1. Banka per 2persona - 30euro/copa,
2.. Tavoline per kompjuter - 20 euro/copa.
3.ormana per zyre 30 euro copa
4.foltore per ligjerata 50euro copa
5.Tavolina te medha per zyre 400 euro dy cope
per me shum informata na kontaktoni 044 55 66 77 ose viber +37744556677.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim