300 cop jakne te reja - 10 euro - NDRRIM

Shitet nga: Ahmet 08 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes 300 jakne te reja te lekures per femra
te gjitha jan ne paketa me seri S M L XL XXL
jaknet jan shum kualitet te reja (pa perdor)
shiten vetem me shumic

Çmimi -- 10 euro copa

kan mbet edhe 300 cop jakne

Ndrrim me vetur

Gjindemi ne Prishtine

tel. 045617555
Viber. 00377 45 617 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim