Kompjutera Me Shumic dhe Pakic

Shitet nga: kompjutera Dje 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop

Modeli: DELL Optiplex 745
Procesori: Core 2 Duo 2x1.86
HDD: 80GB
Ram: 1GB
VGA: 250 MB
DVD - RW
Sistem Operativ: Windows 7

CMIMI VETEM 40 EUR


Modeli: DELL Optiplex 745 DESKTOP
Procesori: Core 2 Duo 2x2.13 GHZ
HDD: 80GB
Ram: 2GB
VGA: 250 MB
DVD - RW
Sistem Operativ: Windows7
CMIMI VETEM 45 EUR

Modeli: DELL Optiplex 755 TOWER
Procesori:8 MB Core 2 Quad 4x2.67. GHZ
HDD: 500 GB
Ram: 2GB
VGA: 256 MB
DVD -
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 110 EUR

Modeli: DELL Optiplex 755 TOWER
Procesori: Core 2 Duo 2x3.0 GHZ
HDD: 160 GB
Ram: 2GB
VGA: 256 MB
DVD -
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 75 EURHP 5850 AMD TOWER
Procesori: AMD ATHLON 5200B 2700
HDD: 80 GB
Ram: 2GB
VGA: 250 MB
DVD -
Sistem Operativ: Windows 10 Home
CMIMI VETEM 47 EUR

Modeli: DELL Optiplex 745
Procesori: 3.0HT
HDD: 80GB
Ram: 1GB
VGA: 250 MB
Sistem Operativ: Windows 7
CMIMI VETEM 35 EUR


DELL OPTIPLEX 755 USFF
Core 2 Duo 2x2.33 Ghz
Ram Memory 2 GB
Hard Drvie 80 GB
Windows 10
DvD-Rom
GRADA A
CMIMI 50 EUR !

HP 7800 SFF
Core 2 Duo 2x2.33 Ghz
Ram Memory 2 GB
Hard Drvie 160 GB
Windows 10
DvD-RW
GRADA ( A )
CMIMI 50 EUR

HP DC 7900
Core 2 Duo 2x3.0 Ghz
Ram Memory 2 GB
Hard Drvie 160 GB
Windows 10
DvD-RW
GRADA ( A )
CMIMI 65 EUR !

DELL T3400 TOWER
Proccesor Core 2 Duo 2X3.0 GHZ
Hard Drive 160 GB
RAM MEMORY 2 GB
Grahpicord 512 MB
DVD - RW
CMIMI 100 EUR

044 70 24 70 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim