MAC PRO 12 CORE 2.93 GHZ INTEL XEON WESTMERE

Shitet nga: loni 03 Krr 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
MAC PRO 5.1 (MID 2010)
PROCESSOR: 2X2.93 GHZ 6- CORE INTEL XEON WESTMERE TOTAL 12 CORE DHE 24 THREADS
16 GB RAM MEMORY
1X 1TB HDD
GRAPHIC ATI RADEON HD 5770 1024 MB DDR5
4X USB 3.0

QMIMI NE INTERNET AFER 3000 EURO

SHITET PER VETEM 1900
GJENDET NE KOSOV
SHITET SHPEJT NGA 1900 NE 1600TE DHENAT ME TE HOLLSISHME I GJENI NE FOTO SI DHE NE INTERNET

http://www.ebay.de/itm/Apple-Mac-Pro-5-1-12-Core-2-93Ghz-Westmere-16
GB-DDR3-RAM-GT120-512MB-1-TB-/131433408587?pt=DE_Computing_Apple_Desktops_All_In_Ones&hash=item1e9a0aa84b
kontakt ne vetem e viber +37744511911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim