Instaloj loja per Playstation 3

Shitet nga: Endrit 24 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Instaloj loja per Sony Playstation 3 te cilet jane me qip :
Qmimi eshte 1euro dhe 2euro per loje , me poshte eshte lista e lojave por mund te instaloj edhe lojat qe nuk gjenden ne ket list vetem duhet te me tregoni dhe lojat me porosi kushtojn 2euro .
Mund te me kontaktoni edhe ne Viber dhe Whatsapp :

1.Pro Evolution Soccer 2016 (1euro)
2. Pro Evolution Soccer 2013 (1euro)
3.FIFA 15 (1euro)
4.NBA 2K16 (1euro)
5.Far Cry 4 (1euro)
6.GTA 5 (2euro)
7.Battlefield Hardline (1euro)
8.Watch Dogs (2euro)
9.Call of Duty Advance Warfare (2euro)
10.Call of Duty Modern Warfare 4 (1euro)
11.Sniper Elite 3 (1euro)
12.Assassin's Creed Rogue (1euro)
13.DragonBall Z Xenoverse (1euro)
14.Naruto Ultimate Nnja Storm (1euro)
15.Tom Clancys Splinter Cell Blacklist (2euro)
16.Dark Souls 2 (1euro)
17.Fight Night Champion (1euro)
18.MMA (1euro)

INSTALONI 4 LOJ = 1 LOJ FALAS
INSTALONI 8 LOJ = 2 LOJ FALAS

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim