NINTENDO Wii

Shitet nga: Albian 17 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Nintendo
Modeli: Wii
Me qip, lexon lojerat jo origjinale.
Wii konsola, 2 x gjojstik + 2 Nunchuk, 2 x mbrojtese silikoni, 2 x Wii Wheel, posedon lojen origjinale Mariokart Wii, USB 16 GB me 5 lojera, aksesor per tenis dhe peshkim si dhe nje qant per transport. Është e paketuar ne paketim origjinal dhe mund ti gezoni femijet tuaj sikurse po ti dhuronit nje te re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim