Shes PS3 me 7 CD

Shitet nga: Kujtim 11 Pri 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 SuperSlim. PS3 vjen me 7 CD, 1 xhojstik, HD e ka 12 GB. PS eshte thuajse i ri, i blere para disa muajve dhe shume pak i perdorur (akoma e kam paketen). CD jane: Call of Duty MW3, GTA IV, Minecraft, FIFA 12, Tekken 6, NBA 2K13 dhe Transformers Revenge of the Fallen.

Viber +37744636391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim