Sony Play Station 3(PS3)

Shitet nga: Gent 06 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes PS3 për të vetmën arsye ngaqë nuk e shfrytzoj më. Pajisja është në gjendje të rregullt, nuk i mungon asnjë pjesë, dhe pjesët i funksionojnë në rregull gjithashtu. Play Station vjen bashk me tre lojë(CD) tjera:
1.Fifa13;2.Pes2012;3.Battlefield4.
Sony ka 2 joystick, gjithashtu ka edhe mbushesin e tyre.
Për më shumë kontaktoni ne numrin e paraqitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim