Denon DJ Turntable dhe Miksete

Shitet nga: Denon 04 Dhj 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
2 x Denon DN-S3700 (2 cope)
Direct Drive Turntable Media Player & Controller

1 x Denon DN-X600
DN-X600 2ch Digital DJ Mixer, w/MIDI & Sound Card

2 x Kabllo AUDIOQUEST RCA.

1 x Flight case
--
denon dj pioneer midi audio sound
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim