Encoder SD 8 kanala

Shitet nga: Luan 22 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Encoder SD 8 kanala vetem 3 muaj i perdorur, ne gjendje shum te mir teknike dhe funksionale. Encoderi eshte ky ne foto. Per qdo informat lajmrojuni ne 049772651..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim