Encoder SD 8 kanala

Shitet nga: Lumi 14 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Encoder SD 8 kanala, ne gjendje shum te mir teknike dhe funksional, vetem 3 muaj i perdorur, pothuajse i ri siq po shihet ne foto. Per qdo informat lajmrohuni ne 049772651..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim