HDD SATA 160 GB per llaptop

Shitet nga: HDD 500 GB 09 Krr 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   27 EUR

Komuna: Prishtinë
HDD SATA 160 GB per llaptop.format dhe TRANS GRATIS ..KONTAKTO VIBER 049623266
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim