Printer HP

Shitet nga: Driton 01 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

111 EUR   230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet printer mobil
HP officejet H470
I ri
I ardhur nga Zvicra
Me bateri
Mobil

I pershtatshem per pune ne teren...

Gjithashtu per dasma per shtypjen e fotove...

Adapteri me ka humb si dhe ngjyrat ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim