Printer skaner fotokopje.

Shitet nga: Arton 30 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
printeri punon, dhe eshte ne gjendje te rregullt.
ngjyra nuk ka, por patronat i ka, mundeni mi mbush ose mi ble te reja.
i mungon vetem pjesa pllastika perpara. qe i mban letrat, me gjete kushton nje euro

kabllat i ka komplet

viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim