Tastature maus me bluetooth

Shitet nga: tastature 03 Tet 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet tastatura e re si ne foto.

Tastatura lidhet me bluetooth dhe bon per laptop, tablet apo celulare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim