Ekran Samsung S4 i9505 dhe i9506

Shitet nga: samsung 29 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ekran per Samsung S4 i9505 dhe i9506.
Bej edhe montimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim