FOTROLL E RE PER AIFON 5S-6.ME LOGO BMW M3

Shitet nga: Iphone 16 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
MBROJTSE PER IPHON-A 5.5S.6 ORIGJINAL BMW

FOTROLL ORIGJINAL BMW M3.ME LOGO DHE MBYLLJE MAGNETI.
NGJYRA E ZEZE DHE CARBON MATERIALI 100% LEKUR E FORTE FOTROLLA ESHT E RE PA PERDOR E BLEME NE ANGLI SHUME E BUKUR DHE KUALITET


Licensed by BMW M iPhone 6 Plus 6s Plus M-Collection Carbon Magnetic Flap Case Black 5,5"

The brand new and authentic
100% original

Great design (Carbon!) and super quality!
Official BMW M Collection Flip Case Carbon iPhone 6 Black

Brand: BMW
Code: BMFLP6MCC
EAN: 3700740341612
Real Leather
Apple iPhone 6
Colour: BlackLLOPTOP,LLAPTOP,MACBOOK PRO,MACBOK
SAMSUNG,TOSHIBA,SONY,HP,DELL,APPLE,
AIFON,AIFONA,IPHONE,4,4S,5,5S,5C,6,6S,
SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,SONY,HTC,
PAISJE PER ZYRE.PUNE,DVD,USB,CD PLAYER
AIPOD,IPOD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim