Programoj, bëjë Fullunlock - iPhone: 3G/3Gs/4/4S..

Shitet nga: xili 16 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Programoj iPhone te te gjitha llojeve e posaqerisht iPhone 3G/3GS
Gjithashtu bëjë edhe Fullunlock te gjitha Modelet e iPhone perveq iPhone 6/6+ me kontrat.
Por jo zhbllokimin e iCloud perveq ne iPhone 4 (Por kartela nuk funksionon)
Instalojm edhe Aplikacione te cilat blihen me kartel, si NAVIGON, SPEEDTRACKER, MYFOLDER etc. (me cmime te arsyeshme)
Bëjë edhe Jailbreak (Cydia) nga iOS 4.2.1 deri ne 8.1.2
Per gjdo parregullsi ne iPhone tuaj mos hezitoni dhe na kontaktoni ne Tel, Viber dhe Whatsapp
+377 44 916 916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim