Xhom (Mbrojtese) mbrapa per Sony Xperia Z3 dhe Z3+

Shitet nga: NOKIA 435 dual sim 21 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kapakun qe bendoset ne bateri e Mermerit per Mbrjtese per Sony Xperia Z3 eshte e pa perdorur e ardhur nga jasht

E kam porositur per veti po e kom ngatrru modelin e shes ma lir se qe e kom ble.

vetem 5 euro


044238344 - Viber
049177089- hEJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim