Ç'bllokoni accountin e Viberit!

Shitet nga: Bujar 23 Tet 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne qofte se keni probleme me viber,ju shfaqet "Invalid Number" ose diqka ngjajshem atehere mund ta qbllokoni ketu.

Me vetem 10 euro mund te kyqeni perseri ne Viber me ate nr qe keni qene me pare

Ne foto i keni dy shembuj per 049 dhe 045
Servisi ofrohet per te gjithe operatoret (Ipko/Vala/Z-Mobile)

viber +37745588769
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim