Adapter dhe Bateri per fotoaparat Sony

Shitet nga: Arifi 28 Tet 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Adapter + Bateri 15 euro

044681848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim