Fotoaparat NIKON 301 (me film) objektiv nikon

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: b 12 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shes nikon 301 me film dhe objektiv special ftpt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim