Nikon D5000

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Emgy events 01 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Nikon D5000 ne gjendje shume te mire.
Aparari eshte i perdorur vetem 3 muj dhe ka ardh nga Gjermania.
Bashk me aparat vjen qanta per aparat, qaforja, adapteri, memory card 8gb dhe kablla me usb per kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim