Nikon d5000

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Emgy Events 12 Jan 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin Nikon D5000 ne gjendje te rregullt. Bashk me aparatin vjen adapteri per mbushje te bateris, memory card per aparat, kablla per kompjuter.
Fotot e apararit kane nje kualitet shume te mire dhe te paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim