Objektiv ,, SIGMA,, F=80-200mm Made in Japan

Shitet nga: Valon Krasniqi 12 Qer 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shes objektivin origjinal Sigma i ardhur nga jasht

te dhenat i keni ne foto

per modelet ma te reja te aparatave duhet nje adapter te vendoset dhe osht univerzal per shume modele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim