PixelPRO | CANON 5D MK3 + 24-105 IS USM + EXTRA

Shitet nga: PixelPro 07 Dhj 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- CANON 5D MK 3 TRUPI [ME TE GJITHA PAJISJET FABRIKISHT]
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME
+ EXTRA - 1 SET FOTO REFLEKTORA PHOTTIX 5in1
+ GARANCION


- CANON 5D MK 3 [ME TE GJITHA PAJISJET FABRIKISHT]
+ EF 24-105 f/4.0L IS oUSM
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME
+ EXTRA - 1 SET FOTO REFLEKTORA PHOTTIX 5in1
+ GARANCION#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red

049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim