PixelPRO | CANON SL 600EX RT | BLIC PRO | E RE!

Shitet nga: PixelPro 20 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- KOMUNIKIM PA TEL 2.4 GHz
- PERSHTATET ME CANON E-TTL / E-TTL II
- ZOOM 20-200mm
- TILT -7 to +90°
- RROTULLOHET MAJTAS & DJATHTAS 180°
- OPCION Stroboscopic
- MBAJTES PER FILTER
- KOHA E RECIKLIMIT: 0.1-5.5 Seconds
- SUPER I SHPEJTE
- I PRANON 4 AA BATERI
- 100-700 SHKREPJE me - AA ALKALINE BATERI#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim