PixelPRO | NIKON D5300 | 24.2MEGA PIXEL | FULL HD

Shitet nga: PixelPro 20 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038CKA PERFSHIHET:
- NIKON D5300 + 18-55mm VR
- PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, 1 bateri, rrypi i krahut, kabllot, cd&libra)
- SANDISK 32GB EXTREME
= 600 EUROSPECIFIKAT:

- 24.2MP DX-Format CMOS Senzor
- EXPEED 4 - Procesori i Fotografise
- Monitor 3.2inch LCD
- Full HD 1080p Video Xhirim ne 60 fps
- Wi-Fi + GPS
- 5 foto per sekond
- Auto Fokus me 39-Pika Multi-CAM 4800DX AF
- ISO deri ne 25600


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim