Abonim iptv digitalb supersport tring dhe te hujat

Shitet nga: ? 05 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
iptv abonim ne aparate:
samsung smart tv
LG smart tv
mag250
android box
amiko
dreambox 500hd,800hd etj

programat:
digitalb
tring tv
sky alb
supersport 1,2,3,4
sky de
sky it
sky uk
bein sport
sky sport
arena sport
sport club etj...
60programa e me teper jan vetem sport

si dhe cccam 30euro viti
ne cccam jan
sky de
sky it
sky uk
d+spanjoll
max tv
arena sport
sport klub
edhe shum te tjera te huja
per kontakt: +38649643203 ne viber edhe normal tel
skype: IPTV dini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim