IPTV Evropa Kualitet HD dhe Sherbim 24 Ore

Shitet nga: IPTV Evropa 09 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
IPTV Evropa ofron IPTV ne Evrop.
Te vetmit me sherbim 24 ore ndaj klientit
Ne klientin e konsiderojm miku me i afert i biznesit

Ofrojme kanale per keto lloje resoverash(aparatesh) dhe ne tv:
1. MAG250
2. MAG254
3. DREAMBOX 500HD
4. DREAMBOX 800HD
5. ANDROID BOX
6. AMICO MICRO HD
7. AMICO MINI HD
8. AMICO SPIEL HD
9. SAMSUNG SMART TV
10. LG SMART TV
11. Sony Smart TV
12. Smart PHone
13. Llaptop
14. Pc

Stafi yne ofron sherbim 24 ore nepermjet nr te telefonit ne viber:
00386 49 109 203 - thirrni pa pages 24 ore menjeher do u kthehet pergjigja e kerkuar.

Poashtut nuk marrim parat nga klienti pa e provuar se a eshte i kenaqur klienti .

Menyra e pageses:

- Cash
- Wester Union
- MoneyGram
- Ria Transfer
- Paypal
- ProcreditBank

Me ne ndjehuni te sigurt..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim