Kanale IPTV ne smart tv LG ose Samsung per Diaspor

Shitet nga: shqip kanale 01 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Ofroj kanale televizive (Te mirremi vesh, profesioanle me pengesa minimale) për Diasopor ne përmjet televizorit LG dhe Samsung (SMART me internet )
Nuk ju nevojitet as një resiver nëse e keni Smart tv Lg ose Samsung
Kanalet janë ma atraktive shqiptare dhe ndërkombëtare. Mundësia testi dhe nëse ju pëlqen te abonoheni . Për çdo informatë lajmohuni ne Skype ne emër shqipkanale.
Kërkoni ne Skype shqipkanale dhe e regjistroni dhe unë do te ju ndihmoje qe ti instaloni kanalet..

Mos hezitoni te me kontaktoni
NE SKYPE E KERKONI > NAME - shqipkanale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim