Resiver DigiAlb-Tring IPTV PaPages mbi 1000 Kanale

Shitet nga: Samki 03 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Resiver me i shiku TV-t e Kosoves Shqiperi dhe Botes pa pages iptv permes resiverit qe lidhet me Internet. Nuk ka nevoje per Saqe (Antene) vetem me Internet. Jane te gjitha Buketat e Botes. DigjiAlb,Tring,SKy,Bein,Arena etj ...Astra,Hotbird,Eutolsat.

Te ghitha programet si sportet, lajemt. per femije skeni nevoj me pagu nga 120 euro Vitin por me ket resiver i ke te gjitha.

Resiveri e shendrron TV ne Smart ku mund te perdorut si Tablet TV juaj.Fotot jane origjinale te kualitetit ne TV

Perforamncat jane:
Procesori 5 Berthama 64 Bit, Ram Memorie 1G, Hapsir 8G.

OS Android 5.1
CPU S905 Penta-Core 2.0GHz (Cortex-A5)
GPU Mali-450 GPU 64 bit
RAM 1G DDR3
Storage 8GB
Wifi IEEE 802.11 b/g/n
Lan RJ45 10/100M
HD video output H.265 / H.264 / 1080P MPEG1/2/4 / RealVideo8/9/10 / AVC/VC-1 / RM / RMVB / Xvid/DivX3/4/5/6
Support music format MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / AC-3 / APE / FLAC
Support photo format JPEG / BMP / GIF / PNG / TIF
Network function Skype chatting, Picasa, Youtube, Flicker, Facebook, Online movies, etc
Ports 4 * USB 2.0, 1 * SD/MMC slot, 1 * HDMI 1.4, 1 * AV port, 1 * RJ45, 1 * SPDIF output, 1 * DC port
Compatible with Support mouse and keyboard via USB & 2.4G wireless mouse and keyboard
Power supply for TV box US Plug
Input: 100-240V Output: DC 5V / 2A
Power supply for remote control 2 * AAA batteries (not included)
Item size Approx. 11.5 * 11.5 * 2.5cm / 4.5 * 4.5 * 1in
Item weight Approx. 250g / 8.8oz
Package size Approx. 24 * 15 * 6cm / 9.5 * 5.9 * 2.4in
Package weight Approx. 610g / 1.35lb

044238344 - Whatsapp
049177089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim