Shitet Dreambox 800 HD SE me Digitalb

Shitet nga: Fisi 12 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Dreambox 800 HD SE me Digitalb Abonim 1 vjecar( eshte njejet si ne flybox ) dhe te huajat cccam Sky De, Bein Sport, Digital Plus Spain, Max Croatia etj
Viber: +37745515253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim