M8 Ultra HD 4K2K 2Gb Ram DDR3 / 8Gb Intern

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Online 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera

Shiten M8 Android Tv Box te ri

Pre installed Kodi me te gjithe AddOns e mundshem
Ka WIFI te integruar por mund te lidhet edhe permes LAN ne internet. Mund te perdoret per IPTV, lojra te ndryshme etj.
Mundeson shikimin e filmave, kanaleve sportive online (mijera kanale televizive, te sportit dhe te tjera, mund te gjinden filmat me te ri qe jane ne kinema). Mund te shiqohet YouTube dhe te gjitha programet qe gjinden ne Google Play Store.
Ka kyqje USB ku mund te lidhet hard disk i jashtem, mausi, tastatura apo vetem USB.

Nese blihen mbi 10 cope cmimi i diskutueshem, shiten me fature te rregullt per te interesuarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim