PixelPRO | SONY HXR-MC2500 + SANDISK EXTREME 32GB.

Shitet nga: PixelPro 29 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038Cka vjen:
> SONY HXR-MC2500 VIDEO KAMERA
> MIKROFONI I JASHTEM ME SHPUZE
> BATERIA SONY NPF570
> 2 KARTA SANDISK 32GB EXTREME Class 10
> MBUSHESI SONY AC-L100C
> KAPAKET, KABLLOT, CD-te DHE UDHEZUESI PER PERDORIM
> GARANCIONI


> 1/4" Exmor R CMOS Senzor
> Objektiv Kend Gjere 26.8mm
> Xhiron SD ne DV AVI Fajll
> Viewfinder OLED 1.44 Milion Ngjyra
> LCD 3inch FLIP UP me 921k Rezolucion
> Wi-Fi edhe NFC te integruar
> 32GB Memorje te Brendshme
> Sony Multi-Interface Hot Shoe
> BNC Konektor ne Composite Output
> Memorje SD Kartela ose Memory Stick
> Reflektor te integruar#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim