DVD LG home cinema suround system

Shitet nga: Agron 06 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD LG kinema shtepiake ne gjendje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim