DVD-player *Silver Schneider*

Shitet nga: Tim 21 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD player te markes gjermane Silver Schneider shum e mir funksionon perfekt.

Ka keto Funktione

1.Dolbi Digital Sorund
2.DTS
3.MP3
4.MPEG
5.Kodak
Vetem 15 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim