Kamer Panasonic

Shitet nga: kamer 13 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera ne foto. Pa adapter dhe pa bateri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim