PixelPRO | APUTURE VS2 | MONITOR PER KRAN

Shitet nga: PixelPro 07 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


- VIDEO MONITOR PER XHIRIM ME TE LEHTE DHE ME PROFESIONAL!

**APUTURE VS2**
- LCD 7inch me rezolucion 1024 x 600
- AV dhe HDMI hyrje
- HDMI dalje
- Butona te dedikuar per Shutter, AF dhe Bulb
- Autoparlant te integruar
- Xhek per Kufje
- IR Tele Pilot

Perfshihen:
Mbrojtesja e diellit
Komplet kabllot#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim