PixelPRO | CANON EOS 5D MK4 | 30.5MP | 4K | 2016

Shitet nga: PixelPro 29 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!


- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


> Senzor 30.4MP Full-Frame CMOS
> Procesor DIGIC 6+
> Monitor 3.2inch me 1.62milion ngjyra Touchscreen LCD
> 4K Video @30 fps; 8.8MP Still Grab
> Auto Fokus 61-Pika High Density Reticular
> ISO 32000 me zgjerim deri ISO 102400
> Dual Pixel RAW; AF Area Select Button
> Dual Pixel CMOS AF Movie Servo AF
> 7 foto per sekond; CF & SD Memorje
> GPS dhe Wi-Fi me NFC
> Fature + Garancion 12 Muaj
tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim