PixelPRO | GOPRO KARMA | DRON MODULAR | 4K

Shitet nga: PixelPro 20 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


SPECIFIKAT:

- VIDEO 4K@30FPS
- FOTO 12MP Photos
- KAMERE MODULARE GOPRO HERO5
- KONTROLLER ME TOUCH SCREEN
- LIVE VIEW
- PERKRAHJE E PLOT PER HERO5 BLACK
- APLIKACION PER MANOVRIM ME KAMERE
- NGRITJE DHE ULJE ME NJE PREKJE :)
- STABILIZER I DORES ME GIMBAL
- DERI 20MIN FLUTURIM
- QANTA PERSHIHET

video - https://www.youtube.com/watch?v=vlDzYIIOYmM

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim