PixelPRO | PROAIM Wave-5P | KRAN PER KAMERE | E RE

Shitet nga: PixelPro 27 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
PROAIM Wave-5P
- DIMENZIONE 7,5 - 9,5 - 10,5 METRA
- KRAN PROFESIONAL PER VIDEO KAMERA TE LEHTA DHE TE RENDA.
- PERKRAHE KAMERA DERI 21KG
- MODEL I RI DHE SHUME I QENDRUESHEM
- ME KREJT PAJISJET PERCJELLESE
- PRODHIM HONG KONG


linku ne youtube ->> https://www.youtube.com/watch?v=-Dpub7uUPWM
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim