PixelPRO | PROAIM Wave-9 | KRAN ULTRA PRO

Shitet nga: PixelPro 22 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


-SISTEM ULTRA PROFESIONAL.
-SISTEM MODULAR SHKURTOHET APO RRITET PREJ 5.5M DERI 12M
-MECHANISEM PER BALANSIM PERFEKT
-RROTA SUPER STABILE
-KOFER PERKATES PER BARTJE TE LEHTE.
-1 VIT GARANCION + FATURE
-CMIMI ME I MIRE PER KETE KATEGORI
-I PA KONKURENCE
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim