PixelPRO | SONY HXR-NX100 | FULL HD | DUAL SD

Shitet nga: PixelPro Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


SONY HXR-NX100 - ANETARI ME I RI I NXCAM SERISE

- SENZOR - SONY Exmor R CMOS
- XHIRIM - FULL HD 1920x1080 DERI NE 60FPS
- ND FILTER TE INTEGRUAR
- OBJEKTIV SONY G ME 12x ZOOM OPTIK
- DISPLLEJ 3.5INCH ME 1.56MILION NGJYRA
- MIKROFON TE INTEGRUAR
- ZOOM OPTIK 24x CLEAR IMAGE dhe 48x ZOOM DIXHITAL
- UNAZAT NDARAS PER FOKUS MANUAL, ZOOM DHE IRIS
- KODEK - XAVC S, AVCHD 2.0, DV
- KRIJO PROFILIN TEND TE XHIRIMIT PER HERA TJERA
- SLOW DHE QUICK MOTION SYSTEM
- DUAL SD - XHIRON NE DY KARTA
- AUDIO INPUT - 2 x 3-Pin XLR

-- -- -- -- -- -- -- -- -- --

CKA VJEN:
- RAMEKA SONY HXR-NX100
- BATERIA SONY NPF770 INFO-LITHIUM
- CHARGER AC-L100
- TELE PILOT
- USB KABLLO DHE KABLLOT TJERA
- EYECUP ne shqip "KAPAKU I SYRIT"
smile emoticon
- SHOECAP ne shqip "KAPAKU I KEPUCES"
smile emoticon
- 2 MEMORY KARTA MISTERIOZE - TEPER TE SHPEJTA
- QANTA + REFLEKTORI I MADH
- GARANCIONI 12MUAJ

- KQYRE VIDEON >> https://www.youtube.com/watch?v=FEGbZZnFSlM#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim