PixelPRO | SONY PXW-Z150 | 4K XDCAM | 2016

Shitet nga: PixelPro Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038

SONY PXW-Z150 4K XDCAM

> 1 Senzor 1inch Exmor RS CMOS
> Rezolucion UHD 4K (3840 x 2160) deri 30p
> Rezolucion HD deri 120 fps
> Sony G Lens me 12x Zoom Optik
> 18/24x Zoom te tipit Clear Image dhe 48x Zoom Digjital
> Unaza per Manual Fokus, Zoom, Iris
> Formatet XAVC, AVC/H.264, AVCHD 2.0, MPEG-4
> Slow dhe Quick Motion Mundesi
> Pranon 2 SD Memory Karta ne te njejten kohe
> Wi-Fi
> 2 x 3-Pin XLR Audio Inpute
> Fature + Garancion 1 vit#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim