PixelPRO | VIDEO TRIPOD | LIBEC ALLEX S | E RE!

Shitet nga: PixelPro 27 Nën 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- MODEL I RI -
- ALLEX S TRIPOD
- KEMBE TE GOMES & THUMBA PER QENDRIM ME STABIL
- LARTESIA MAX 163.83cm
- NIVELIZUES ME DRITE
- ALLEX H - KOKE TEPER STABILE
- NGARKESA 4.5kg
- KEND 360 SHKALLE
- +90°/-80° Tilt
- QANTE ME RRYP KRAHU
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter kamer video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim