SONY NPF970L | BATERI ME KAPACITET TE LARTE

Shitet nga: PixelPro 04 Tet 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- BATERI ORIGJINALE PER SONY VIDEO KAMERA
- SERIA L (LARGE) ME KAPACITET ME TE MADH SE BATERITE E ZAKONSHME
- ME GARANCION
- 6300mAh (mili amper ore)
- INFO-LITHIUM

- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038


#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro

049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim