SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS 64 GB BEJ NDRRIM

Shitet nga: ledi Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Priv
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS 64 GB I PERDORUN I RUJTUN DHE NE GJENDJE TE RREGULLT I ARDHUN PREJ NORWEGJIE MODEL EUROPIAN ME 4G NGJYREN SI NE FOTO
044331864
049711060ledion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim