Bandash per FIAT 195/65/15R

Shitet nga: adnani 08 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandash per FIAT BRAVO ose edhe lloje tjerav te Fiatit 195/65/R15 te sa po ardhura nga Austria ne gjendje shum te mire..
Adnani
tel +37744160193 Viber
+38649124782 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim